אודות 012 סמייל

תעודת הזהות של 012 סמייל

 • 012 סמייל טלקום בע"מ היא חברת התקשורת המובילה בישראל, המספקת סל שירותים רחב בתחום הטלפוניה והאינטרנט.
 • החברה החלה לפעול בשנת 1997 – וכיום מספקת את שירותיה בארץ ובעולם למאות אלפי לקוחות – פרטיים ועסקיים.
 • 012 סמייל טלקום בע"מ היא החברה הראשונה בישראל שקיבלה רישיון לאספקת שירותי טלפוניה פנים-ארציים מתקדמים בטכנולוגיית שיחות על גבי האינטרנט (VOB – Voice Over Broadband), בקידומת 072
 • 012 סמייל טלקום בע"מ נמצאת בבעלות מלאה של פרטנר
 • לעיון ברשיונות המב"ל לחץ כאן, המפ"א לחץ כאן , גישה לאינטרנט של 012 לחץ כאן וברשיון הרט"ן של פרטנר תקשורת בע"מ לחץ כאן


השירותים של 012 סמייל

012 סמייל מציעה לך שילוב מנצח של שירותי תקשורת איכותיים, טכנולוגיות מתקדמות, תעריפים אטרקטיביים ורמת שירות גבוהה בסטנדרטים בינלאומיים: • שירותי אינטרנט - תשתית אינטרנט רחבה וטכנולוגיה מתקדמת המעניקות לך חווית גלישה איכותית ומהירה בפס רחב (כבלים ו-ADSL), במהירויות עד 100 מגה, הורדת קבצים במהירות שיא ושליחה וקבלה של דואר אלקטרוני בנפחים גדולים. לך רק נותר לבחור את חבילת הגלישה המתאימה – ולהתחיל לגלוש ברמה שלא הכרת!
 • שירותי התקשורת - שירותי התקשורת של המותג 012mobile מסופקים באמצעות רישיון הרט״ן של פרטנר תקשורת בע״מ.
 • שירותים מתקדמים - מגוון עשיר של שירותי ערך מוסף לגלישה נוחה ובטוחה ללקוחות פרטיים ועסקיים: סינון אתרים לא ראויים לילדים, כלי בקרה ייחודיים להורים להגנה על הילדים בזמן הגלישה באינטרנט, בקרה ואבטחה לתיבת הדואר (סינון וירוסים וסינון דואר זבל), שירות נורטון להגנה מלאה על המחשב, גלישה מכל העולם על חשבון הלקוח בארץ (IP Roaming), מבחר אפשרויות של שירותי פקס ואתרי תוכן עשירים לילדים ובני נוער.
 • שירותי טלפוניה בטכנולוגיית VOB - סמייל מובילה את עולם התקשורת בישראל עם קו הטלפון המתקדם ביותר הפועל על ידי העברת קול באמצעות אינטרנט מהיר (ADSL או כבלים): ללא דמי אחזקה חודשיים, שיחות חינם בין מנויי 012 סמייל - והתעריפים הזולים ביותר לדקת שיחה מקומית. השורה התחתונה: חיסכון של כ-50% בהוצאות התקשורת שלך! וזה לא הכל: מגוון מסלולים וחבילות תקשורת במחירים ללא תחרות, מבחר שירותים מתקדמים לניהול חכם וקל של קו הטלפון בבית או במשרד ללא תשלום נוסף.
 • תקשורת בינלאומית - שירותי חיוג ישירים ונוחים למאות יעדים ברחבי העולם בתעריפים הזולים ביותר, תעריפים מיוחדים ליעדים נבחרים קבועים, הטבת דקות שיחה חינם במגוון מסלולים אטרקטיביים, וגם כרטיסי חיוג המאפשרים לך להתקשר לכל מקום על פני הגלובוס ולחסוך בהוצאות. עם 012 סמייל העולם עדיין גדול – אבל המחירים הרבה יותר קטנים!
 • 012 סמייל לעסקים - סל מגוון של פתרונות תקשורת איכותיים המותאמים לצרכים עסקיים שונים: שירותי קישוריות לאינטרנט, שירותי טלפוניה פנים-ארציים במגוון פתרונות לכל סוגי העסקים,, שירותי חיוג בינלאומי, תקשורת נתונים בטכנולוגיות שונות ובקצבים שונים, אבטחת מידע וגישה מרחוק מוצפנת (VPN), אירוח אתרים ושרתים בחוות השרתים המתקדמות ביותר בישראל, אינטגרציה של רשתות תקשורת ופתרונות מחשוב כוללים, שירות VPDN (חיבור סניפים ברשת פרטית), שרתים וירטואליים, שירותי דומיין, מרכזיות חכמות, שירותי נדידה סלולאריים, שירותי יעוץ איכותיים, מגוון שירותים מנוהלים מרחוק בתצורת ענן כולל פתרונות אבטחת מידע מרכזייה וירטואלית, אפשרויות חיבור מרחוק ועוד תמיכה מקצועית וביצוע פרויקטים באמצעות מחלקת שירותי מומחה, ליווי צמוד של מנהל תיק לקוח אישי. עם 012 סמייל לעסקים, העסק שלך מקבל הרבה יותר!
 • אינטרנט אלחוטי ציבורי - 012 סמייל מובילה את המהפכה האלחוטית עם השירות המתקדם ביותר לגישה חופשית לאינטרנט במקומות ציבוריים (Hotspots): גלישה מהירה עם מנגנונים מתקדמים לאבטחת מידע, טווח קליטה מוגדל, מוקד תמיכה ייעודי העומד לרשות הגולשים ייעודי העומד ומוקד תמיכה לרשות הלקוח. זה הזמן להצטרף ללקוחות 012 סמייל ברחבי המדינה: טרמינל 3 בנתב"ג, מרכזי קניות, רשתות בתי מלון, רשתות בתי קפה, בתי חולים, מוסדות אקדמיים, בתי ספר ומתחמים ציבוריים.


שירות הלקוחות של 012 סמייל - אנחנו כאן בשבילך!

לצד מוצרים חכמים, שירותים מתקדמים וטכנולוגיה מובילה, מפעילה 012 סמייל מערך מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לשירות כל הלקוחות – פרטיים ועסקיים. • 012mobile - כשחקנית מובילה ומנוסה בתחום התקשורת, נכנסת 012 סמייל החל מיוני 2012 לשוק הסלולר עם חבילת ללא הגבלה משתלמת ביותר הכוללת שיחות בארץ ולחו"ל, SMS ללא הגבלה וגלישה. תכנית ללא התחייבות השמה דגש על פשטות, קלות ונוחות השימוש, ובעיקר משתלמת!

שירות הלקוחות של 012 סמייל - ליצירת קשר עם מנהלי 012 - לחץ כאן